resim
Başkan Vekili Aslan Şehit ve Gazi Ailelerini Ziyaret Etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Vekili Aslan Şehit ve Gazi Ailelerini Ziyaret Etti

Admin | 24 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan ile Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Nurses, Ramazan Bayramı münasebetiyle şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Pandemi şartlarından dolayı çok kısa süren ziyaretlerde, şehit aileleri ile bir süre görüşen Aslan, şehitlerin ve gazilerin ailelerinin kıymetli birer emanet olduğunu belirterek, “Şehit ve gazi aileleri, sizler bizim başımızın tacısınız. Bunu samimiyetle söylüyorum. Bayramda en çok ziyaret etmek istediğimiz ailelerin başında siz geliyorsunuz. Onun kıymetini ve değerini bilmek lazım. Onu hak edecek şekilde davranmak da çok önemli. Şehidimize buradan tekrar Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Çocukları bizlere emanet. Onları en iyi şekilde yetiştirmek için üstümüze düşen ne varsa yapmak boynumuzun borcudur. Kapımız her zaman sizlere açık” dedi.
Şehit ve gazi aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’a teşekkürlerini ilettiler.
Daha sonra Vefa Sosyal Destek Grubu’nu da ziyaret eden Aslan, Ramazan ayı boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle