Başkan Vekili Aslan İlçede İncelemelerde Bulundu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Vekili Aslan İlçede İncelemelerde Bulundu

Admin | 13 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri sırasında Kaymakam Aslan’a belediye birim müdürleri eşlik etti.
İlçe genelinde aile, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan V. Sinan Aslan, ilk olarak Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Halilağa Mahallesi, Sağlık Sokakta belediye tarafından yapılan yol yapım çalışmasını inceleyerek, birim çalışanlarından bilgi aldı.
Başkan V. Aslan’ın bir sonraki durağı da Hafiziye Mahallesi oldu. Buradaki Salı Pazarı esnafını ziyaret eden Aslan, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti. Son olarak İpekyolu Sosyal ve Yardımlaşma Vakfı Müdürü M. Ali Şalem ile birlikte Halilağa Mahallesi’ndeki aileleri ziyaret eden Aslan, çocuklara da çeşitli oyuncaklar hediye etti.
“ZİYARETLERİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇİYOR”
Başkan V. Sinan Aslan, hizmet süresi boyunca birçok ziyaret gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “İlçemizde ara sokak ve caddelerde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Birçok yerde çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Amacımız kış ayları gelmeden hizmetlerimizin bir kısmını yetiştirmek. Yoğun iş programımıza rağmen vakıf müdürümüzle birlikte ailelerimizi de ziyaret ediyoruz. Ailelerin sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Yine esnafımızı ziyarete aralıksız devam ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Esnafımızın bizden kapalı semt pazarı talebi var. Bu konuda görüş alış-verişinde bulunduk. Uygun yer arayışlarımız devam ediyor. En kısa sürede bu yerleri tespit Edip uygun noktalarda semt pazarları yapılmasını planlıyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor.” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle