resim
Başkan Tanış'an Kurban Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Tanış’an Kurban Bayramı Mesajı

Admin | 09 Ağustos 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.


Başkan Tanış mesajında;bayram mesajında, vatandaşların bayramını en içten duygularla kutlayarak, bayramın Türkiye’ye, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur, barış getirmesini diledi.

Bayramların dayanışma ve paylaşım ruhuyla kardeşliğin güçlendirildiği mübarek zamanlar olduğunu anımsatan Başkan Tanış, kalbi kırık bir insana ulaşmanın, gönül almanın, mazlum ve mağdurların yüzünü güldürmenin bayramları diğer zamanlardan farklı kılan güzellikler olduğunu belirterek, “Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, küs olanların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. İnancımızın temelini teşkil eden, bizleri birlik ve beraberlik içinde bugünlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillere aktarmak için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Sevgi ve merhametin bütün topluma yayıldığı, dargınlıkların son bulduğu ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği huzur dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum.


Bu vesileyle, Hac farizasını yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Kurban Bayramının gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk, ülkemize aydınlık getirmesi dileğiyle, bir kez daha sizlere sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019