Başkan Say Milli Atlet Değer’i Tebrik Etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Say Milli Atlet Değer’i Tebrik Etti

Admin | 17 Temmuz 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Spor, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

    Van’ın Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Romanya’da gerçekleştirilen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasında farklı kategorilerde 2’ncilik ve 3’ncülük ile dönen Mahsum Değer’i tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

   2-3 Temmuz 2019 tarihinde Romanya’daki şampiyonaya katılan Vanlı Mahsum Değer, 5 bin metrede Balkan 2’ncisi, 3 bin metrede ise  Balkan 3’ncülüğü elde ederek memleketine dönmüştü. Vana gelişi ile birlikte ilk ziyareti Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, olan Değer, hocası Milli Atletizm Antrenörü Hüseyin Esen ile birlikte şampiyonayla ilgili bilgiler verdi. Çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Esen, hedeflerinin Kasım 2019 tarihinde Arjantin’de yapılacak olan dünya şampiyonasında madalya ile dönmek olduğunu belirtti. Bunu başaracak güçte olduklarını vurgulayan Esen, yakalanan başarıdan dolayı kendilerinin ödüllendirilmesinden dolayı da Başkan Say’a teşekkür etti.

   Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Belediye Başkanı İsmail Say ise, elde edilen başarıdan dolayı başta hocası Hüseyin Esen olmak üzere Mahsum Değer’i tebrik etti. Bu çalışma sonucunda Değer’in dünya şampiyonasından da madalyayla döneceğine olan inancının tam olduğunu vurgulayan Başkan Say, çeşitli hediyeler verdi.

   Hüseyin Esen ve Mahsum Değer ise Başkan Say’a milli takım eşofmanı hediye ederek, başarılar diledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle