Hoşgeldiniz  

Başkan Karabıyık’tan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Admin | 21 Ekim 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Gelecek Partisi Van il Başkanı Abdulhekim Karabıyık 21 Ekim Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


Başkan Karabıyık yayımladığı mesajında; Haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesini sağlanması, demokrasimizin güçlü ve sağlam temeller üzerine oturtulması, fikir ve düşünce hürriyetinin geliştirilmesi ve gerçeklerin araştırılması gibi çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeler konusundaki bilgilere zor şartlar altında dahi olsa bizlere ulaştıran ve görevlerini büyük bir fedakârlık ve özveriyle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire değerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Basın meslek ilkeleri doğrultusunda doğru ve tarafsız gazetecilik anlayışı çerçevesinde kamuoyunu aydınlatan, öncelikle ilimizdeki değerli gazetecilerimiz olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle