Hoşgeldiniz  

Baskan Karabıyık” Gelecek Senin Gelecek Türkiye’nin”

Admin | 05 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık GELECEK PARTİSİ 1. Olağan kongresi sonrası “Her şey yeniden başlıyor ”ifadelerini kullanarak kongre hakkında açıklamalarda bulundu.
Karabıyık yaptığı açıklamada; Gelecek Senin Gelecek Türkiye’nin sloganı ile 1 Kasım Pazar günü Ankara ANFA Fuar ve kongre merkezinde gerçekleştirdiğimiz GELECEK PARTİSİ 1. Olağan kongresinde toplamda 1010 delegenin 900’ e yakını oy kullanmış ve Gelecek Partisinin Kurucu Genel Başkanı olan Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU yeniden seçilmiştir.
Van İl Teşkilatı olarak 16 delegenin tamamı ile kongreye katılım sağladıklarını belirten Karabıyık Pandemi koşullarına uygun olarak hazırlanan ve yalnızca delegelerin ve sınırlı sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen kongreye ilgi çok büyüktü. Coşkulu geçen kongrede muhtemelen yapılacak olan erken seçime girmeye hak kazanan bir parti olarak, seçmen pusulasındaki yerimizi alacağız. Yapılacak ilk seçimde iktidar partisinin alternatifi olarak halkımız Gelecek Partisini tercih edecektir. 83 milyon halkımızın tamamını temsil edecek, güçlü bir kadro ile çıktığımız bu siyasi harekette, yolsuzlukla, yoksullukla ve yasaklarla mücadele bizim birinci önceliğimiz olacaktır. Kendisini özgürlükçü ve demokrat bir görüşe sahip olan her vatandaşımızı birlikte yol yürümeye davet ediyoruz dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle