Başkan Erdoğan;Başka Çıkış Yolu Yok - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Erdoğan;Başka Çıkış Yolu Yok

Admin | 28 Kasım 2018 | Dünya, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


34’üncü İSEDAK Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müslüman ülkelere kritik bir çağrıda bulunarak “Yerli ve milli paramızı kullanmaktan başka çıkış yolu yok. Aksi takdirde döviz kuru altında ezileceğiz. ” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSEDAK Toplantısı’nda çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Birinci Dünya Savaşı sonrası dizayn çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Filistin’den Suriye’ye Yemen’e kadar yaşanan olayların arkasında büyük savaşın ardından yapılan dizayn vardır. Bugün milyonlar aç, açık yaşıyorsa, bunun sorumlusunu farklı yerlerde aramaya gerek yok. Sorumlusu biziz, yani Müslümanlar,” dedi. Erdoğan, İSEDAK’a yerli para ile ticaret çağrısında bulunarak, “İSEDAK’a üye ülkeler olarak ticaretimizi ne kadar çok artırırsak o kadar güçlü oluruz. Yerli ve milli paramızı kullanmaktan başka çaremiz yok. Aksi takdirde döviz kuru altında ezilmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle