BAŞKAN EFEOĞLU'NDAN GÜRPINAR BELEDİYE BAŞKANI TANIŞ'A TEŞEKKÜR - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞKAN EFEOĞLU’NDAN GÜRPINAR BELEDİYE BAŞKANI TANIŞ’A TEŞEKKÜR

Admin | 22 Aralık 2020 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

HAK-İŞ Van İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Van Şube Başkanı Abdullah Efeoğlu, Gürpınar Belediyesi iştirak şirketinde görevli personellerini kapsayan toplu sözleşmeye verdiği desteklerden dolayı Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’a teşekkür etti.

Başkan Efeoğlu yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiği günden beri Gürpınar halkını hizmet ile tanıştıran Başkan Tanış, yaptığımız bu sözleşmeyle de işçi ve emekçilere verdiği değeri ortaya koyarak emekçileri bir kez daha mutlu etmiştir. Belediye bütçesini hizmet yolunda harcayan başkanımız, toplu iş sözleşmesinde belediye imkanlarını seferber ederek üyelerimizin haklarında iyileştirme yapmışlardır. İmza altına aldığımız yeni dönem toplu iş sözleşmesine en başından beri katkı sunan başta Belediye Başkanımız Hayrullah Tanış olmak üzere, komisyon üyelerine ve tüm belediye yetkililerine üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Sözleşmemizin belediyemiz ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle