Hoşgeldiniz  

Başkan Dilce’den Kaymakam Genç’e Ziyaret

Admin | 18 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce ve konfederasyona bağlı sendika başkanları ile beraber Gevaş Kaymakamı Hamit Genç’i makamında ziyaret etti.

Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce, Tüm Petrol Sen İl Başkanı Cahit Çiftçi beraberindeki heyetle ile  Van Vali Yardımcısı ve Gevaş İlçe Kaymakamı Hamit Genç’i ziyaret ederek, sendikal faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundu.

Aktif saha çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Dilce yaptığı ziyaretinde, benzeri olmayan bir şeffaf sendikal anlayışı içinde çalıştıklarını ifade etti.

Dilce” Derdimiz işçinin alın teri olan aidat değil, bilinçli işçi anlayışıdır. Yeni kurulan bir konfederasyon olmamıza rağmen, bire bir yaptığımız çalışmalar neticesinde emekçi kardeşlerimizin büyük teveccühlerini kazanmış bulunmaktayız. Türkiye’deki tüm teşkilatlarımız ile gönüllülük esasına büyük bir özveriyle çalışıyoruz. 

Genel Başkanımız sayın Mahmut Şahin öncülüğünde inşallah, sendikaları ticarethane dönüştüren zihniyeti ters yüz edeceğiz” dedi.

Yapılan ziyarette memnuniyet duyduğunu belirten Kaymakam Genç  çalışmalarda başarılar diledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle