BAŞKAN DİLCE 2021 YILININ İLK MESLEKİ EĞITIM KURULU TOPLANTISINA KATILDI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞKAN DİLCE 2021 YILININ İLK MESLEKİ EĞITIM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Admin | 12 Ocak 2021 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

2021 yılının ilk İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Van Vali Yardımcısı Ömer Faruk Canpolat başkanlığında Tüm İş Konfederasyonu temsilen İl Başkanı Taner Dilce katıldı.

Van Vali Yardımcı Ömer Faruk Canpolat başkanlığında yapılan toplantıda Tüm İş Konfederasyonu Van İl Başkanı Taner Dilce’nin fikir ve önerileri heyet tarafından büyük takdirle karşılandı.

İş Kur İl Müdürü Salih Serçe’nin 2020 yılı önemli projeleri arasında yer alan Dezavantajlı vatandaşların istihdamı (Engelli ve eski hükümlü) projelerinin ağır ve toplumsal önem taşıyan sadece İŞ Kur müdürlüğüne bırakmasından çok fazla ilerleme kaydetmedigi tespit edildiği dile getirildi.
Tüm İş iş Konfederasyonu İl Başkanı Taner Dilce ‘nin önerisi şu yöndeydi. Toplum için büyük önem arz eden bu tür projeler sadece İŞ Kur müdürlüğüne bırakılmasını ve biz Sivil Toplum Kuruluşlarının beraber çalışması sonucu projenin amacına ulaşacağına inandığını dile getirdi.
Dilce ‘nin bu önerisi kurul başkanı ve üyeleri tarafından kabul gördü.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle