BAŞKAN BAŞDİNÇ TUŞBA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE MAHALLE SORUNLARINI ELE ALDI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞKAN BAŞDİNÇ TUŞBA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE MAHALLE SORUNLARINI ELE ALDI

Admin | 22 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç Belediye Meclis üyeleriyle bir ayaya gelerek mahalle sorunlarını ele aldı.
Covit 19 tedbirleri kapsamında temizlik, make, mesafe kuralları çerçevesinde AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç ve Belediye Meclis üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.


Başkan Başdinç ve meclis üyeleri ilçe sınırlarında bulunan mahalle sorun ve sıkıntılarını ele alarak fikir alışverişinde bulunuldu.
Toplantıda samimiyet ve tevazu vurgusu yapan başkan Başdinç “Meclis üyelerine istişare toplantısına katıldıkları için teşekkür ediyorum. Partimizin her kademesi ile yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Sanayi ve tekstil bölgesi olan ilçemizde her zaman yatırımların yapılması için gayret göstereceğiz. 2002’den bu yana Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yapılan devasa hizmetler taktire şayandır. Medeniyetler şehri kentimiz de bu güzel hizmetler sayesinde kalkınmada büyük mesafe kat etmiştir. Cumhurbaşkanımızın hayata geçirdiği projelerden anlaşılıyor ki, samimî ve tevazu ile vatandaşlara yaklaşım gösteriyor.
Bizler Ak kadrolar olarak hizmeti şiar edinmiş samimiyetimiz ile mahallelerde yaşanan sorun ve sıkıntıları çözmeye çalışacağız” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle