BAŞKAN BAŞDİNÇ "TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINI KULLANARAK ÇALIŞMALARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ" - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞKAN BAŞDİNÇ “TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINI KULLANARAK ÇALIŞMALARIMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Admin | 29 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç, Kadın Kolları Başkanılığı, Gençlik Kolları Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile telekonferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirdi.

AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç ” Covid-19 önlemleri kapsamında gerekli tüm önlemlerimizi aldık.  Hayat bir yandan devam ediyor, teşkilatlarımız olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Tedbirler kapsamında teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Telekonferans yöntemi ile toplantılarımızı devam ettiriyoruz. Bugünkü toplantımıza Kadın Kolları başkanı Selver Gündüz Gençlik Kolları Başkanı Hakan Karatekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantımızı gerçekleştirdik. Öte yandan tüm teşkilatlarımız ile Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak öncelikle 65 Yaş üstü vatandaşlarımız olmak üzere bütün üyelerimizi arayarak onların sorunlarıyla hemhal oluyoruz. Sorunlarının çözülmesi konusunda elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde bu virüs salgınından kurtuluruz” diyen Başdinç şimdiden 2021 yılı tüm herkese hayır ve bereket getirsin” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle