Başkan Başdinç Milletvekilleri ve Muhtartarlar ile Koordinasyon Toplantısı Düzenledi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Başdinç Milletvekilleri ve Muhtartarlar ile Koordinasyon Toplantısı Düzenledi

Admin | 03 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç, Milletvekilleri ve Mahalle Muhtarları ile koordinasyon toplantısını gerçekleştirdi.
Düzenlenen Koordinasyon toplantısına Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç, AK Parti MKYK Üyesi Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Milletvekili Abdulahad Arvas ve İlçe Mahalle Muhtarları katıldı.

Koordinasyon toplantısının önemine değinen Başkan Başdinç ” Tuşba İlçe sınırlarımızın içindeki mahallelerimizin tüm ihtiyaç ve isteklerine daha hızlı ve etkili bir şekilde çözümler üretmek adına toplanmış bulunmaktayız.
Bu kutlu davanın bir neferi olarak, göreve geldiğimde ilk yaptığım iş mevcut olan sorun ve sıkıntıları tespiti oldu.. Çözüm odaklı çalışmalarda sorunun kaynağına inmek çok önemlidir. Tespit ettiğimiz tüm sorunların çözümü için elbirliği ile gayret göstereceğiz. Kıymetli Milletvekillerimizin koordinasyon toplantımıza katılması bizleri oldukça memnun etti. Yaptıkları girişimlerde memleketimize güzel hizmetler kazandırdılar. Üç Vekilimiz Ankara’da memleketimizin sesi ve nefesi oldular.
Mahalle muhtarları her konuda belirleyici görevler üstlendiklerini bu anlamla fikir ve düşüncelerinin önemli olduğuna vurgu yapan Başdinç ” Muhtarlarımız halkımız içinde hizmetin gören yüzü ve sıkıntıları bilen kişilerdir. Teşkilat olarak ulaşamadığımız vatandaşımıza, tespit edemediğimiz sorunları muhtarlarımız aracılığı ile bu işin üstesinde geleceğiz.
Yaptığımız çalışmalar sonucunda bir takım sorunlarımızı çok şükür çözüme kavuşturduk. Sanayi ve tekstil bölgesi olan ilçemize yapılacak yatırım müjdelerini verdik. İnşallah yapımları tamamladıktan sonra açılış kurdelasını hep birlikte keserek hizmete sokacağız.
İlk günkü aşk ve şevkle çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyen Başdinç toplantıya katılan Milletvekilleri ve muhtarlara teşekkür etti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle