Hoşgeldiniz  

Başkan Başdinç Köy Ziyaretlerine Başladı

Admin | 22 Eylül 2020 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç bir çok köy ve mahalle ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Ak Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç Yeni Köşk, Yeni Köy, Dilimli, Kolsatan,Kasımoğlu, Adıgüzel ve Otluca köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Köyün camisinde vatandaşlarla bir araya gelen başkan Başdinç köylülerin sorun ve taleplerini dinledi. Misafirperverliklerinden dolayı köylülere vatandaşlara teşekkür eden Başdinç, AK Parti olarak her zaman sahada ve vatandaşlarla içi içe olma geleneklerini devam ettirdiklerini söyledi.

Ziyaret ettiği köylere gelerek buradaki vatandaşlarla sohbet etme imkanı bulduklarını ifade eden Başdinç “Köylerdeki yapılan yatırımlar ve sorunları hakkında konuştuk. Sorunları yerinde görmek ve el birliğiyle çözüm üretmek düşüncesiyle yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Köyde yaşayan Vatandaşlarımız Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve başarıya ulaştırdığı projelerin halkımız tarafından takdirle karşılandığını bir kez daha görmek bizleri çalışmalarımızda daha çok motive ediyor. Bu ziyaretlerimiz gerek köylerde olsun gerekse mahallelerde devam edecektir” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle