resim
Başkan Aslan'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başkan Aslan’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Admin | 08 Mart 2020 | Dünya, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

OSB Başkanı Aslan mesajında “Kadınlar bizim yarımızdan fazlasıdır.onlar vefakardır,cefakardır sabrın ve sebatın adıdır. Kadınlarımız, hem annelerimiz, hem eşimiz, dostumuz ve çocuklarımızın anneleridir. 

Cennet onların ayakları altındadır. Onlar birer çiçektir. Onlara bakmayı,gözetmeyi,kollamayı,koklamayı bilmek gerek.İnsanlığın var oluşundan bu yana uygarlığın gelişmesindeki en büyük görevi kadınlar üstlenmiştir. Kadınlarımız geleceğimizdir. Çocuklarımızı besler,eğitir,gözetir ve ömür boyu korurlar.. Onlar,karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir.. Çocuğu ve sevdiği erkek için dünyanın en güzel kucağına sahiptir.. Onlar zekidir, sevdiği erkeği vezir eder.Dünya Kadınlarının ve tüm kadınlarımızın bu güzel gününü kutluyorum. Şairimiz Nazım Hikmet kadınlar için ne güzelde söylemişti; Kadın O benim kollarım, bacaklarım, Yavrum, anam, karım, kız kardeşim ve Hayat arkadaşımdır…Tüm Dünya Kadınlarının 8′ Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019