BAŞKAN ADAYI SAY'DAN ANLAMLI MEKTUP - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ADAYI SAY’DAN ANLAMLI MEKTUP

Admin | 29 Mart 2019 | Gündem, Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Av.İsmail SAY’ın seçim ofisi seçime bir gün kala yoğun bir ziyaretçi akını devam ediyor. 

31 Mart 2019 yerel seçimlerine bir gün kala AK Parti Edremit seçim ofisi dolup taşıyor.

AK parti’ye gösterilen ilgi nedeniyle seçim ofisine her gün yüzlerce vatandaş gelerek AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail SAY’a başarılar dileyerek, destek vereceklerini belirttiler. 

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail SAY, “Seçim çalışmalarımızı tamamladık. Genel anlamda çok iyi çalışmalar yaptık. 31 Mart seçimlerine en iyi şekilde hazırlandık ve hazırlanıyoruz. Projelerimizi ortak akıl ve istişare ile hazırlayarak gerek ev ziyaretlerinde gerekse saha çalışmalarında anlattık bununla yetinmeyip projelerimizi el kitapçığı halinde hazırlayarak halkımıza dağıttık yerel gazetelerde mektup  olarak yayınladık. Bu nedenle Teşkilatımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza çok teşekkür ediyorum. Aylardır sahadayız, bu süreç içerisinde bire bir ev ziyaretleri yaptık. Seçim çalışmaları kapsamında halkın yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Sorumluluğumuzun farkındayız. Halkımızın bizlere gösterdiği yoğun ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Ben, Edremit”li  hemşehrilerimin ferasetine güveniyorum, sahadan edindiğim izlenim şudur ki Kazanan edremit olacaktır inşâAllah dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle