Hoşgeldiniz  

Başkan Adayı İnan ” İnandığımız Davamıza Güç Katmaya Geliyorum”

Admin | 25 Aralık 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Tuşba İlçe Başkan Adayı M.Şefik İnan hep birlikte davamıza güç katmaya geliyoruz.

Ak partinin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde aktif siyaset yapan Tuşba İlçe Başkan Adayı M. Şefik İnan ” Kentte kaybolan Ak Parti heyecanını ve azmini yükseltmek için bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile kalemiz olan Tuşba’da başkan adayı oldum.

İnan “Dünya geneline baktığımızda güçlü bir ak parti hükümetinin yapmış olduğu hizmetler ile ülkemiz adeta gündem konusu olurken , ilimizde yaşanan siyasi temsiliyetler boşluğu nedeniyle büyük hezimetler yaşıyoruz.

Yaşanan bu siyasî temsiliyet boşluğunu Van’ın bir evladı olarak mensubu olduğumun Ak Partiyi daha iyi yerlere taşımak için bu kutlu göreve talip oldum.

Allah nasip ederse, şahsıma görev verildiğinde hiçbir ayırım yapmadan birleştirici yönlerimizle el ele gönül gönüle vererek ilkleri başaracağımızdan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Şefik İnan Kimdir?

01.04 1961 Van doğumludur.

Uzun yıllar Basın mensubu olarak görev yaptıktan sonra aktif siyaset hayatına 2001 yılında Ak Parti ile başladı.

Sırasıyla; 2003_2004 yerel seçimlerinde Bostan içi Beldesinde Belediye başkan aday adayı, 2007_2012 yılları arasında il yönetim kurulu üyeliği Çatak ilçe koordinasyon başkanılığı, 2013_2018 Tuşba ilçe kurucu ve ilçe başkan yardım yardımcığı, 2019 yerel seçimlerinde Çatak belediye başkan aday adayılığı partimizin değiğşim dönüşüm nedeniyle Tuşba ilçe başkan adaylığında etkin siyaset yaptı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019