Başhekim Çelik'ten hasta ve personele moral ziyareti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Başhekim Çelik’ten hasta ve personele moral ziyareti

Admin | 04 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


S.B.Ü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Sebahattin Çelik, beraberindekilerle birlikte hasta ve personelleri ziyaret etti.


Doç.Dr.Çelik ,beraberindekilerle birlikte yatan hastaları ziyaret etti.Hastalardan sorun ve taleplerini dinleyen Başhekim Çelik, daha sonra hastane personeli ile bir araya geldi.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunarak hizmete girdikleri ilk günden beri, hastalara maksimum düzeyde hizmet sunabilmek için çaba harcadıklarını söyledi.Hastane çalışanlarımız, doktorlarımız ve yönetim ekibimizle beraber, her gün çıtayı biraz daha yukarı taşıyarak, bizlere canını emanet eden insanlarımıza en üst düzeyde ve kaliteli hizmet sunmanın mücadelesini veriyoruz. Adanmışlık ruhuyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, zaman zaman böylesi moral motivasyon içerikli çalışmalar da yaparak hem hastalarımız ve yakınlarının hem de mesai arkadaşlarımızın morallerini yüksek tutuyoruz. Son yıllarda artan stres, düzensiz beslenme gibi faktörler nedeniyle, birçok hastalıkta artış yaşandığını gözlemlediğimiz için hastalarımız ve yakınlarına bilgiler veriyoruz. S.B.Ü Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün tıbbi olanaklarımızı, hastalarımızın tedavisi için seferber edecek ve bu uğurda gece gündüz demeden azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle