BAŞHEKİM ÇELİK İDARİ KADROSUYLA BİRLİKTE DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞHEKİM ÇELİK İDARİ KADROSUYLA BİRLİKTE DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Admin | 18 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Sebahattin Çelik ve hastane yönetim ekibi hastane içi değerlendirme ve denetimlerine ara vermeden devam ediyor.


Hastanenin yataklı servisleri, yoğun bakımlar, acil servis ve diğer birimler gezilerek yapılan çalışmalar ve yapılacak olan işlemler verilen hizmetler değerlendirilerek gözden geçirildi.

Pandemi sürecinde de hastalara daha kaliteli ve daha verimli bir sağlık hizmeti sunmak amacıyla yapılabilecek işlemler belirlendi.
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de korona virüs tehdidi sürerken, Van’da bulunan hastanelerin yöneticileri tarafından denetimler yapılıp sorunlar minimize ediliyor. Bu bağlamda S.B.Ü Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Sebahattin Çelik ve beraberindeki yöneticiler, hastanede denetimlerine hız kesmeden devam ediyor.Korona virüs tedbirleri kapsamında hastanede aksaklıkların giderilmesi konusunda sıkı denetimler yapan Başhekim Çelik Başhekim yardımcıları ve Hastane idarecileriyle birlikte, özellikle hastaların yoğun olarak kullandıkları acil servislerin hijyenik hale getirilmesini istedi.
Doç.Dr.Çelik hastane personeliyle de yakından ilgilenirken,denetimlerin haftanın belirli günlerde devam edeceği kaydedildi.
Başhekim Çelik, ayrıca sağlık çalışanlarına sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle