BAŞHEKİM ÇELİK" HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR" - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

BAŞHEKİM ÇELİK” HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR”

Admin | 01 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

S.B.Ü Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Sebahattin Çelik ,servislerde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Halkın hak ettiği sağlık hizmetine kavuşması adına Başhekim Çelik, tüm birimlerde denetlemelerde bulundu.


Bu zor zamanlarda sağlık hizmetlerin vatandaşa sunulabilmesi amacıyla, acil servisleri, yoğun bakım ünitelerini ve ameliyathane transfer alanında Başhekim yardımcıları ile birlikte hastane yönetimini de yanına alarak, nöbetçi memur ve birim sorumlularıyla birlikte bir takım çalışmalar gerçekleştirdi.

Başhekim Çelik, denetlemeler kapsamında, hastanede tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyareti bulunması ardından, hasta ve yakınlarına yardımcı oldu.


Üst düzeyde hizmet sunabilmek için çaba harcadıklarını ifade eden Başhekim Çelik, “ Hastane çalışanlarımız, doktorlarımız ve yönetim ekibimizle beraber her gün çıtayı biraz daha yukarı taşıyarak, bizlere canını emanet eden insanlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmanın mücadelesini veriyoruz. Adanmışlık ruhuyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, zaman zaman böylesi moral motivasyon içerikli çalışmalar da yaparak hem hastalarımız ve yakınlarının hem de mesai arkadaşlarımızın morallerini yüksek tutuyoruz. “
 
Son yıllarda artan stres, düzensiz beslenme gibi faktörler nedeniyle birçok hastalıkta artış yaşandığını gözlemlediğimiz için hastalarımız ve yakınlarına bilgiler veriyoruz” diyen Başhekim Çelik,“ Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün tıbbi olanaklarımızı, hastalarımızın tedavisi için seferber edecek ve bu uğurda gece gündüz demeden azimle çalışmaya devam edeceğiz.
Öte yandan hastanede yatmakta olan hastane personeli Adem Ensar ,Reyhan Çinik; her şey çok güzel hastaların bir dediği iki edilmiyor. Personel güler yüzlü çalışkan. Başhekim Doç. Dr. Sebahattin Çelik beye ve Yardımcıları, Doktorlar, hemşireler tüm sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.
Hastane değil, beş yıldızlı otel konforunda. Çok güzel ve tertemiz hastanemiz var. Başhekimimiz ve ekibini çok başarılı bulduk” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle