Hoşgeldiniz  

Başdinç”Cumhurbaşkanımızın Yolunda Gönül Belediyeciliği İle Hizmet Edeceğim”

Admin | 14 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


Adalet ve Kalkınma Partisinden Tuşba Belediye Başkan aday adayı olduktan sonra,kentin Ulusal ve Yerel Gazetecileriyle bir araya gelen Mimar Mehmet Nuri Başdinç”Cumhurbaşkanımızın yolunda gönül Belediyeciliği ile hizmet edeceğiz”dedi.
Düzenlediği kahvaltılı Basın Toplantısında konuşan Mehmet Nuri Başdinç”Çok kıymetli Basın mensubu arkadaşlarım,böylesi güzel bir ortamda sizlerle buluştuğum için çok mutluyum.Hepiniz hoş geldiniz.Bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 da yerel yönetimler seçimi yapılacak. Her geçen gün yaklaştığımız bu seçim için aday adaylık süreçleri devam etmekte. Ak Partide aday adayı olan ve olacak olan tüm arkadaşlarım,biliyorum ki, şehre ve o kentin insanına, Tuşba’ya iyi hizmetler yapmayı, kente değer kazandırmayı hedeflemekte ve bu niyetle aday olmaktadırlar.

Hizmet partisi olan Ak Partide gönül belediyecilik vurgusu yapan Başdinç ”Mazlumların ümidi, Türkiye’nin Kahramanı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında söylediği gibi gönül Belediyeciliği ile siyaset için değil,hizmet için geliyorum.
Yapacağımız hizmetlerin yanında sürekli hemşehrilerimizin dertlerine ortak olarak gönülleri almaya,daha doğrusu kalpten kalbe kardeşlik köprüsü kuracağız.İnsanları yücelten tevazudur.
Allah nasip ederse bu göreve geldiğimizde çok güzel projelerimizi hayata geçireceğiz.Kentsel dönüşüm projelerle İlçemizi cazibe merkezi haline getirerek,gönül Belediyeciliği ile Tuşba’yı tüm Türkiye’ye duyuracağız.

Bu süreçte, bu zorlu yola çıkan herkesin amellerini niyetlerine göre versin. Hepimiz için hayırlısı olsun diyor, sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle