Aydın'lı Çocuklar İpekyoluna misafir oldu - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Aydın’lı Çocuklar İpekyoluna misafir oldu

Admin | 30 Eylül 2017 | Dünya, Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

Aydın’ın Buharkent ilçesinden, İpekyolu belediyesinin  “Misafirim Olur musun?” projesi kapsamında, misafir edeceğimiz 40 çocuk Van’a geldi.

Havaalanında  İpekyolu Belediyesi  tarafından karşılanan çocuklar öğlen yemeğinde İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün konuğu oldular. Öztürk, bu tür projelerin gerek çocuklarımızın bilgi ve görgülerinin artırılması, gerekse de ülkemizin dört bir yanındaki çocuklar arasında kardeşlik köprüsü kurulması açısından önemli olduğunu vurguladı.

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonu kapsamında gerçekleşecek ziyarette, Buharkent’ten gelen 40 çocuk ve öğretmenleri 4 gün boyunca ilimizin tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatını bulacaklar.

Gönüllü ailelerimizin de 20 çocuğu evlerinde ağırlayacağı etkinlik kapsamında, misafir çocuklar 1 Ekim Pazar günü düzenlenecek Erçek Flamingo Festivalini de izleme fırsatını bulacaklar.

Misafir çocuklarımız 2 Ekim Pazartesi günü ziyaretlerini tamamlayarak Aydın Buharkent’e dönecekler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle