resim
Avukat Fatih Şahin'den Vali Bilmez'e Teşekkür ve Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Avukat Fatih Şahin’den Vali Bilmez’e Teşekkür ve Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 23 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Küresinni ailesinin önemli isimlerinden Avukat Fatih ŞAHİN Ramazan bayramı ve içinde bulunduğumuz süreçteki çalışmalarından dolayı Van Valisi Mehmet Emin Bilmez’ e teşekkür ve Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.
Tanınmış Avukat Fatih Şahin Mesajında ; ” Yediden yetmişe zor bir dönemden geçiyoruz. Ancak bu zor dönemi Milletimizin inancı , birlik beraberliği , azmi ve tedbirlere sıkı sıkıya uyarak aşacağız. İçinde bulunduğumuz süreçte Ülkemizde başarı ile yürütülen çalışmalarından dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve tüm birimlerin yaptıklarıyla gurur duymaktayız.
Avukat Şahin İlimiz bazında değerlendirecek olursak da başta Sayın Valimiz Mehmet Emin Bilmez ve tüm İdarecilerimize özverili , sağduyulu ve başarılı çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.
İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. Hemşehrilerimin birbirlerine yakınlığı , samimiyetini ve ziyaret konusundaki hassasiyetini yakinen bildiğimden bayramda dikkat etmemiz gerektiğini önemle istirham ediyorum”dedi

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle