Avcı Vali Zorluoğlu'nu Ziyaret Etti - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Avcı Vali Zorluoğlu’nu Ziyaret Etti

Admin | 21 Kasım 2018 | Genel, Manşet, Yerel Haberler A- A+

Avcı Vali Zorluoğlu’nu Ziyaret Etti

Ak parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Turan Avcı Van Valisi Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir tempoyla çalışan Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Turan Avcı bugün van Valisi Murat Zorluoğlu ve Edremit İlçe Kaymakamı Atıf Çiçekli’yi makamında ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.
Avcı “İlimize ve ilçelerimize Kayyum eliyle çok iyi hizmetler yapıldı. Halk arasındaki olan sosyal kopukluğu giderek adeta hizmet ve gönül elçisi oldular.Kayyumlar sayesinde çarpık ve düzensiz yerleşik alanda yavaş yavaş kurtuluyoruz.Belediyecilik ve hizmet mantığıyla yapılan projelerle kentimiz görselliğiyle göz dolduruyor.
Turizm potansiyeli yüksek olan Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Atıf Çiçekli ile İlçemiz en yoğun hizmetlerini gördü. Yapılan halk plajlari ve sahil kordun yol çalışmalarıyla yerli yada yabancı Turistlerin tatil yapabileceği kent haline gelmiştir.
Nasip olursa bende Belediye Başkanı olursam ilin dinamikleriyle mülkü amirleriyle beraber hizmet için beraber çalışacağız. Bir kentin büyüyüp ve gelişmesi için ortak akıl çok önemlidir. Birlikte hareket ederek çok büyük hizmetlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle