Hoşgeldiniz  

Avcı Ak Parti İl Başkanı Türkmenoğlu’nu Ziyaret Etti

Admin | 23 Kasım 2018 | Manşet, Siyaset, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Turan Avcı seçim ziyaretleri kapsamında AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
2019 Yerel Mahalli Seçim ziyaretleri kapsamında her gün farklı ziyaretler gerçekleştiren Edremit Belediye Başkan Aday Adayı İş adamı Turan Avcı , bu kez AK Parti İl Başkanlığı, Kayhan Türkmenoğlu ve yönetimini ziyaret etti. Oldukça coşkulu bir şekilde karşılanan ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle İl ve İlçe teşkilatlarıyla sıcak diyaloglar kuran Edremit Aday Adayı Turan Avcı çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret ettiği yerlerde oldukça sıcak bir ortamda karşılanan AK Parti Edremit İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Avcı çıktığı bu yoldaki tek amacının doğup büyüdüğü memleketi olan Van’a ve Edremit halkına hizmet etmek olduğunu söyledi. Amaçlarının hizmet olduğunu belirten eden Avcı ” Hizmet projelerimizle daha güzel bir Edremit için çalışacağız”dedi.
İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu kendisine yapılan ziyareti memnuniyetle karşılarken”Edremit aday adayımız Turan Avcı’ya başarılar diliyorum”dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle