Hoşgeldiniz  

Ali Özvan Kampüs Ulaşımı Çözüme Kavuşturuyor

Admin | 15 Ekim 2019 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Özvan, Yüzüncü Yıl Üniversitesine ulaşım sağlayan minibüslerde denetlemelerde bulunarak, sorunları yerinde inceledi.
Sabahın erken saatlerinde beraberindeki Ulaşım Dairesi Başkanı Kemal Mescioğlu ve Şube Müdürleri ile Beşyol meydanındaki Kampüs Minibüs durağına gelen Genel Sekreter Yardımcısı Ali Özvan, minibüs seferleri ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. İncelemelerinde, beşyoldan yolcu alarak Kampüse giden minibüslerin, uzun mesafe nedeniyle durağa geç dönmesi ve buna bağlı olarak seferlerin aksaması yönünde şikayet alan Genel Sekreter Yardımcısı Özvan, bu yönde hızlı bir adım atılacağını belirtti. Otogar civarından Beşyola kadar Toplu taşıma araçlarının kullanabileceği bir alternatif yol planladıklarını ifade eden Özvan, Akköprü ve Marangozlar sanayi sitesi civarında birçok cadde ve sokakta incelemelerde bulunarak yol uygunluğunu tespit etti.
Öte yandan Ulaşım Dairesi Başkanlığına ait ambarları da ziyaret eden Özvan, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle