Ak Partiden Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu'na Ziyaret - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ak Partiden Sağlık Müdürü Sünnetçioğlu’na Ziyaret

Admin | 13 Kasım 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Van Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Milletvekilleri Abdulahat Arvas ve İrfan Kartal İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette açıklamada bulunan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Sağlık Bakanlığımız Van’da sağlık alanında önemli yatırımlar yapıldığını ve sağlıkta en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını vurgulayarak sağlık alanında bölgenin sorunlarını yakından takip ederek en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını belirtti.

Van Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Milletvekilleri Abdulahat Arvas ve İrfan Kartal ile yaptığı görüşmede sağlık çalışmaları ve yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Sağlık Müdürü Doç. Dr. Sünnetçioğlu, sağlık alanında yapılan çalışmalarda Bölge olarak önde gelen iller arasında bulunduğunu söyledi. Amaçlarının Van’daki sağlık hizmetlerindeki kaliteyi en üst seviyelere çıkartmak olduğunu, bu bağlamda çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Van Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’nu, Sağlıkla ilgili kutsal bir göreve layık ve sorumluluk bilinciyle hareket eden bir yönetici olduğunu aktararak hayırlı olsun dileklerini sundu.

Yeni görevinde başarılar dileyerek, kendisinin sağlık alanında Van için güzel hizmetlerin beklediğini belirtti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle