Hoşgeldiniz  

AK Parti’de kongre sonrası ilk yönetim toplantısı yapıldı

Admin | 09 Kasım 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, 7. Olağan il kongresi sonrası yönetim kurulu üyeleri ile ikinci toplantısını gerçekleştirdi.


Ak Parti Van İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Yunus Emre Müküs ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yönetim kurulu açılış konuşmasını yapan AK Parti Van İl Başkanı Kayahan Türkmenoğlu, 7. Olağan kongresinde seçilen tüm yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Türkmenoğlu, “Mazlumların umudu, dünya lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 7. Olağan Genel Kurulumuzu Şehir Stadyumunda büyük katılım ile coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Hamdolsun yaptığımız çalışmalarımız ile Cumhurbaşkanımızın teveccühüne mazhar olduk. Bu gurur ve inançla Ak davamızın bayrağını daha da yukarılara çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla tüm gönüldaşlarımızı ortak paydaşımız olan AK Parti’ye hep birlikte el ele vererek bu haklı mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Siyasetin bir hizmet aracı olduğunun altını çizen Başkan Türkmenoğlu, “Bu davayı omuzlayan liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a layık bir teşkilat olmak için makamları, mevkileri emanet görür, ben değil, biz diyerek partimizin bayrağını taşırız. Elbette bizler bu koltukların bu makamların geçici olduğuna inanıyoruz. Bizim bir tek derdimiz var, o da Türkiye’nin, Van’ın geleceğinde nasıl bir iz bırakabiliriz, bunun gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, geçmişten bugüne partimizde çeşitli görevlerde bulunan emektar dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediğimiz bu günlerde yeni görev alan dava arkadaşlarıma ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bizleri bu kutlu dava da muzaffer eylesin” diye konuştu.


Konuşmaların ardından, yönetim kurulu üyeleri özgeçmişleri hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle