Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Şemsettin Kaya'dan İlçe Ziyaretleri - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Şemsettin Kaya’dan İlçe Ziyaretleri

Admin | 02 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


AK Parti Milletvekili aday adayı Şemsettin Kaya , yapılacak temayül yoklamaları kapsamında birçok ilçeleri dolaşarak İlçe Teşkiat ziyaretlerini gerçekleştirdi.
27. dönem Van AK Parti Milletvekili aday adayı Şemsettin Kaya ve ekibi  İpekyolu,Tuşba,Muradiye,Çaldıran,Erciş,Edremit,Çatak Gürpınar ve Gevaş İlçelerine AK Parti İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunuldu. AK Parti yönetim kurulu ve birim başkanlarını ziyaret etmesinden dolayı Kaya’ya teşekkür eden İlçe Başkanları ”Genel seçimler öncesi temayül süreçleri ilgili teşkilatlarımız kendini değerli hissettiği, seçme konusuna sahip olduğu bir süreç. Ak Parti kökenli siyaset camiasından yakından tanıdığımız milletvekili aday adayımız Şemsettin Kaya’ya bu süreç içinde başarılar diliyorum” dedi.
Milletvekili Aday Adayı Kaya ziyaretinde yaptığı konuşmada” Biz Ak partinin tabanından geliyoruz ve bizim hayatımızda mücadele alanımızda biz şunu öğrendik. Asıl olan millettir, millete hizmettir ve yaptığımız işi de asıl olan milletir düsturu ile uğraşırken, millete hizmet amacıyla yaptık.

Bu Ülkenin başındaki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan darbecilere karşı mücadele ederken, diktalara karşı mücadele ederken, tabanda bunun mücadelesini veren sivil toplum örgütleri içinde olan ve başında olan bizler de düşündük ve dedik ki bizimde bu mücadelenin içinde daha etkin mücadeleler vererek  geleceğimize yön veren Ak Parti kadrolarının daha güçlü olmasını sağlamalıyız.24 Haziran seçimlerinden hizmet için Ülke için aday aday olan tüm dava kardeşlerime ve abilerime şimdiden başarılar diliyorum”dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle