Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Dr.Suna Erdinç İlçe Ziyaretlerine Başladı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ak Parti Van Milletvekili Aday Adayı Dr.Suna Erdinç İlçe Ziyaretlerine Başladı

Admin | 02 Mayıs 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+


27. dönem AK Parti Van Milletvekili aday adayı Dr. Suna Erdinç , yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde müracaatını yaptıktan sonra İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.
24 Haziran 2018’de yapılacak olan Milletvekili Genel seçimleri öncesinde Edremit,Gevaş,Gürpınar,Çatak ve Bahçesaray İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden Milletvekili aday adayı Dr. Suna Erdinç büyük ilgiyle karşılandı.
İlçe Teşkilat ziyaretlerine Ak Pari Edremit İlçe Başkanı ve yönetimi tarafından karşılanan Dr. Erdinç burada yaptığı konuşmasında”Başta babam Mehmet Emin Erdinç eski bir Van Milletvekili olarak birçok hizmetleri yapmıştır.Diğer aile büyüklerim de Erciş Belediye Başkanlıkları döneminde sayısız hizmetleri vardır.Siyasi ve hizmet geleneği olan bir aileden gelmekteyim.Bu hizmet zincirinin devam etmesi için babamında desteğini alarak,Milletvekili aday adayı oldum.Bilgim,donanımım,tecrübelerimi hizmet olarak aktarmak istiyorum”diyerek kendilerine destel olunmasını istedi.
Daha sonra Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı makamında ziyaret eden Erdinç, Gevaş’ta yapılan çalışmalar için Sina Hakan’a teşekkür etti.Milletvekili aday adayı çalışmaları kapsamında kendisine destek olasını isyerek”Bana güvevenleri hiçbir zaman mahçup etmeyeceğim”dedi.
Gevaş,Çatak ziyaretlerinde bir kadının ne kadar etkin hizmetler yapabileceğini vurgulayan Dr Suna Erdinç”Ülkemizin geleceğini sağlam temeller üzerine kuran Cumhurbaşkanımızın hizmet yolunda bizde bu temele bir tuğla koyarak katkı sunmak istiyorum.Ben Memleket sevdalısıyım.Hizmet aşığıyım”diyerek Milletvekili çatısı altında Teşkilatların teveccüh göstererek kendisine destek vermelerini istedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle