resim
Ak Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran'dan Ramazan Bayramı Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ak Parti Van Kadın Kolları Başkanı Havva Duran’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Admin | 23 Mayıs 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Ak Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kadın Kolları Başkanı Duran mesajında şu ifadelere yer verdi: “Başı Rahmet ortası bereket, sonu mağfiret ayı olan ramazan ayının sonuna gelerek, Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşamaktayız.

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların yerini sevgi ve saygıya bıraktığı, gönüllerin sevgiyle birbirine yakınlaştığı, özel günlerdir.
Fakat bu sene dünyanın başına musallat olan korona virüsü sebebi ile belki fiziki olarak kucaklaşamayacağız ama gönüllerimiz her zamankinden daha bir sıkı kucaklaşarak, birliğimizi, beraberliğimizi daha da fazla pekiştireceğiz.

Milletimiz her Ramazan’da olduğu gibi bu ramazanda da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini göstermiştir. Milletimiz çevremizdeki yardıma muhtaç insanlara el uzatmakla kalmayıp, dünyanın değişik yerlerinde de sıkıntı içerisinde bulunan insanları unutmamış yardıma muhtaç olan her insanın yardımına koşmuştur.

Bu anlamlı bayramdan önce ülkemizin ve milletimizin birliğine, beraberliğine ve hayırlara vesile olması temennisi ile tüm İslam aleminin ve Vanlı hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar dilerim” diye açıklama yaptı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019
Reklamı Gizle