AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran'dan Bayram Mesajı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran’dan Bayram Mesajı

Admin | 30 Temmuz 2020 | Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Tüm İslam Alemi olarak Kurban Bayramına ulaşmanın heyecanın içerisinde bulunduğunu belirten AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, sözlerine şöyle devam etti: “Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı en anlamlı günlerdir. Bayramlaşmak barışmaktır, bayramlaşmak kucaklaşmaktır, bayramlaşmak yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Kurban, Allah’a, kardeşlerimize, kardeşliğe ve dayanışmaya yakınlaşmadır.

Mübarek Kurban Bayramında bu anlayışın, bu atmosferin pekişmesine, güçlenmesine, safların sıklaşmasına, gönüllerin bütünleşmesine vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın İslam alemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum. Bir kez daha kurbanlarımızın makbul olmasını temenni ederken, aziz milletimizin ve Vanlı hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle