AK PARTİ VAN İL BAŞKANI TÜRKMENOĞLU GRAVİ AŞİRET REİSİ İLE BİR ARAYA GELDİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK PARTİ VAN İL BAŞKANI TÜRKMENOĞLU GRAVİ AŞİRET REİSİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Admin | 25 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Hacıbekir Mahallesi’nde startını verdiği 2023 hedefleri yolunda bugün Gravi aşiret reisi Hacı Rıza Ertaş’ı evinde ziyaret ederek tam destek sözü aldı.

Önemli ziyaretler gerçekleştirerek partiye güç kazandıran Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu “Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını Gravi aşiret büyüğü Hacı Rıza Uçar abimize ilettik. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda karşılıklı fikir teatisinde bulunarak hükümetimizin icraatlarını anlattık.
Cumhurbaşkanımız liderliğinde batıya karşı güçlü ve kararlı tutumlar sergileyerek artık küresel güçlerin hayal ettiği eski Türkiye olmadığını, ’’Doğu’dan Batı’ya Kuzey’den Güney’e bir bütün olarak, dik kararlı duruyoruz. Güçlü Türkiye’nin karşısında ezilen ABD, NATO ve AB ülkeleri hiçbir konuda anlaşamayanlar ne hikmetse ülkemizin selametini yer ile yeksan etmek için hep birlikte saldırıyorlar.
Siz kıymetli aşiret büyüklerimiz toplumlarınızda çok önemli durumdasınız. Partimize vereceğiniz her bir destek, güçlü bir Türkiye yolunda tarih sizleri altın harflerle yazacaktır” dedi.
Bu anlamlı ziyarette her zaman aşiretiyle birlikte Ak Partiye güçlü bir destek vereceğini söyleyen Gravi aşiret reisi Hacı Rıza Ertaş’’ Biz büyüklerimizin zamanından beri hep demokrat geleneğin yanında olduk. Babam Ebubekir Uçar 1960 ihtilalinden sonra Menderes’i tuttuğu için Sivas’a sürgüne gönderildi. 3 yıl kamplarda kaldı. Bizler dindar ve demokrat bir geleneğin sahibiyiz. Bu gelenek şimdi sayın cumhurbaşkanımızın elindedir. Biz sonuna kadar Ak Parti ve sayın Erdoğan’ın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle