Hoşgeldiniz  

Ak Parti Tuşba Kadın Kollarına Sabiha Oflas Aday Oldu

Admin | 31 Aralık 2017 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

 

Van Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Tuşba İlçe Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğunu kamu oyuna duyuran Sabiha Oflas  gazetecilere yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Van’ın köklü ailelerinden olan Sabiha Oflas Yaptığı yazılı açıklamada ’’Mensubu olduğum OFLAS ailesi her zaman Devletinin ve Milletinin yanında olmuştur.Ailemle birlikte 2002’de bu yana Cumhurbaşkanımızın Çizgisinde ve Ak davayı bir adım daha ileri taşımak için aktif bir şekilde çalışmalarım olmuştur.

Partimizin her kademesinde üye olarak teşkilatlarımızla beraber saha çalışmalarımız olmuştur.Kadınların her seçimde aktif rol oynadığını belirten Oflas’’Davamıza gönül vermiş tüm bayan kardeşlerimiz ve ablalarımız hiçbir zaman çizgilerinden sapmayarak,Ak Parinin büyüme noktasında her zaman katkı sunmuşlardır.

SABİHA Oflas ‘’Makam mevkinin hiçbir zaman önemli olmadığını vurgu yaparak önemli olan Ümmetin umudu olan Ak davayı bir adım  ileriye taşımaktır.Bizler de bigi ve birikimimizle bu işin üstesinde gelebilecek, davamıza gönül vermiş Van’ın bir evladı olarak Tuşba İlçe Kadın Kolları Başkanlığına aday olduğumuzu burdan tüm kamuoyuna bildiemek istiyorum’’dedi.

SABİHA Oflas Kimdir

1976 yılında Van’ın Canik Köyünde doğdu.İlk,orta ve Lise öğrenimini Van’da tamamladı.

Evli ve 5 çocuk annesidir.2002’den bu yana aktif olarak Ak Pari Kadın kollarında üye oye olarak görev yapmıştır.

2012 yılında İstanbul Kağıthane’de Ak Parti Kadın kollarında 2 yıl görev yapmıştır.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020