AK PARTİ TUŞBA İLÇE BAŞKANI BAŞDİNÇ'TEN YENİ YIL MESAJI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK PARTİ TUŞBA İLÇE BAŞKANI BAŞDİNÇ’TEN YENİ YIL MESAJI

Admin | 30 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç yeni yıl mesajı yayımladı.

AK Parti Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “ Covid-19 başta olmak üzere birçok felaketlerin yaşandığı ve etkisi halen devam eden nahoş olayların yaşandığı zor bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılını bitirip 2021 yılına girmeye hazırlandığımız son günde öncelikle yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyor, sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum.
Koronavirüs salgınından dolayı dünyanın pek çok ülkesinde ekonomiler durma noktasına gelmişken, hükümetimiz her gün yeni bir tesisi, yeni bir eseri ülkemize kazandırıyor. Büyük ve güçlü Türkiye davamızla dev gibi eserlere imza attık, enerji alanında yaptığımız yatırımların neticelerini müjdelerle karşıladık, mazlum coğrafyaların dertlerine deva olduk.
Yeni ve daha büyük hedeflere doğru kararlılıkla ilerliyoruz. 2021 yılı, yepyeni ve büyük hedeflere koşan Yeni Türkiye için kilometre taşı bir yıl olarak tarihe geçecektir.

Bu duygularla 2021 yılının sevginin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin hakim olduğu, hayırlı ve bereketli bir yıl olması dileğiyle, sevgili hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum. Salgına karşı da Hükümetimizin yerinde ve zamanında aldığı tedbirlere uyalım. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım. Aldığımız tedbirlerle 2021 yılında salgının son bulduğu, sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle