Ak Parti Özalp İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri İstişare Toplantısı Yaptı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

Ak Parti Özalp İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri İstişare Toplantısı Yaptı

Admin | 10 Aralık 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Özal İlçe Koordinatörü Handan Fidan başkanlığında İlçe Başkanı Ercan Ağar ve Yürütme Kurulu Üyeleri bir araya gelerek bilgi ve istişare toplantısı düzenlendi.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Özalp İlçe Koordinatörü olarak göreve başlayan Handan Fidan, Yürütme Kurulu üyeleriyle toplantı düzenleyerek, yapılacak faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu.
Koordinatör Fidan yaptığı konuşmasında ” Şirin İlçemiz Özalp’ta Kıymetli başkanımız Ercan Ağar ve birbirinden kıymetli dava arkadaşlarım partimiz vizyonu doğrultusunda istişarelerde bulunarak hem hal olmak istedim. Bilindiği gibi üstlendiğimiz görev bakımında İl ve ilçe başkanlığı arasında sağlam bir köprü kurarak, 2023 yolunda şimdiden çalışmalara başlamalıyız. İl başkanımız Kayhan Türkmenoğlu’nun talimatları doğrultusunda titizlikle çalışmalıyız.
Kadın kollarımız, gençlik kollarımız ana kademede çalışan gönüldaşlarımız harikulade özveri ile çalışıyorlar.
Bugün gerçekleştirdiğimiz toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ederim ” diye konuştu.

İlçe Başkanı Ağar ” Bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanabileceğiniz Koordinatörümüz Handan Fidan ile düzenli iletişim kurarak sağlam bir teşkilat oluşturduk. Ak partimize daha faydalı olmak için canla başla çalışacağız ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle