Hoşgeldiniz  

AK PARTİ İPEKYOLU İLÇE BAŞKANLIĞINDAN “ÇÖP OLMASIN CAN OLSUN” PROJESİ

Admin | 01 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Etem Görgülü’nün tesbitleri doğrultusunda Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu “Çöp olmasın can olsun” projesini başlatarak toplum tarafından büyük takdir gördü.


Zorlu kış ve pandemi döneminde yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarını korumak için AK Parti İpekyolu İlçe Başkanı Etem Görgülü’nün kadın dayanışması içinde yapmak isteği projeyi Kadın Kolları Başkanı Suzan Türkoğlu tarafından başlatarak, tüm herkesin takdirini kazandı.

Bu anlamlı projenin fikir sahibi Etem Görgülü; “Yeryüzündekilere merhamet edin ki, göktekiler de size merhamet etsin” şiarıyla sessiz dostlarımızı büyük bir hassasiyetle korumaya özen gösteriyoruz” diyerek ” Kadın Kolları Başkanlığımızın başlatmış olduğu projeyle inanıyoruz ki şehrimizde farkındalık yaratacak, toplumumuzun mahlûkata olan bakış açısıyla ilgili pozitif bir etki oluşturacağız. Şahsım ve Teşkilatım adına bu projede emeği geçen herkese teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.


Başta hayvanseverler olmak üzere, toplum tarafından takdir edilen bu proje ile ilgili konuşan Türkoğlu” İlçe Başkanımız sayın Etem Görgülü’nün tavsiyeleri dahilinde toplumunda büyük destek verdiği bu projenin başlatmanın sevincini yaşıyoruz. Memleketimizin zorlu kış şartlarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Covid-19 salgını kısıtlamaları nedeniyle de, sokak hayvanlarının yiyecek bulması bir hayli zorlaştı. Bizler de AK Parti İpekyolu İlçe Kadın Kolları Başkanlığı olarak ilçemizin çeşitli yerlerine bayat ekmek sepetleri bıraktık. Bu projemiz sayesinde hem israfı önlemiş olduk, hemde hayvanların aç kalmaması yönünde böyle bir çalışma başlattık. Büyük rağbet gören ” Çöp olmasın can olsun ” projemiz ile beraber kendimizi biraz daha mutlu hissediyoruz.
Bu anlamlı çalışmamızda büyük destekleri olan İlçe başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerime ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum ” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle