AK Parti İl Sekreteri Mehmet Tuğrul İlçe Teşkilat Sekreterleri ile Telekonferans Görüşmesi Gerçekleştirdi - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK Parti İl Sekreteri Mehmet Tuğrul İlçe Teşkilat Sekreterleri ile Telekonferans Görüşmesi Gerçekleştirdi

Admin | 13 Ocak 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Başkanlığı sekreteri Mehmet Tuğrul İlçe teşkilat sekreterleri ile telekonferans yoluyla bir toplantı düzenledi.

Toplantının içeriği AK Parti İlçe teşkilatlarında yeni görev alan sekreterlerin görev ve sorumluluğu konuşuldu. 

2021 yılında AK Parti teşkilatları olarak yeni bir çalışma planı içinde olduğunu vurgulayan İl Sekreteri Mehmet Tuğrul’’ Bizler teşkilat sekterleri olarak yapacağımız çalışmaların adeta yön verici niteliğindedir. Bizler birliktelik içerisinde yeni yıl itibari ile farklı bir çalışma planı ile daha aktif,  daha hızlı çalışmalarımızı icra edeceğiz. Saha çalışmalarından önce bir bilgilendirme araştırması yaparak konuya daha hakim olunmalıdır.  

Tuğrul’’2023 hedeflerimize hazırlık anlayışıyla yeni kurulan dünya düzeni içerisinde Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında tarihsel yerini almak, yarınlara güvenli, emin ve güçlü bir ülke bırakmak için yoğun bir şekilde çalışmalıyız. Yapılan toplantının hayırla vesile olsun diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle