Hoşgeldiniz  

AK PARTİ EDREMİT’E ‘TAŞ GİBİ ADAY!

Admin | 01 Ocak 2020 | Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz günlerde istifa eden Ak Parti İlçe Başkanlarının ardından yeni ilçe başkanı olmak için adaylar kolları sıvadı. En dikkat çeken adaylar ise 11 adayın başvuru yaptığı Edremit ilçesinde yaşandı.


İstifaların yaşandığı üç ilçe de toplam 40 aday başvuruda bulundu. Van’ın Edremit ilçesinde de 11 adayın başvuruda bulunduğu listede en dikkat çekici isim ise, Mehmet Emin Taş oldu. Uzun yıllardır Ak Parti teşkilatlarında çeşitli görevlerde bulunan Ak Parti Edremit İlçe Başkan adayı Mehmet Emin Taş, birçok yerel kamuoyu araştırma anketlerinde de bir adım önde olduğu görülüyor.


Uzun yıllar farklı sektörlerde ticaretle uğraştığını belirten Taş, Ak Partinin kurulmasıyla birlikte partide üyeliğini yaptığını, ilk günkü aşkla hizmet ettiğini söyledi.
Geçmiş dönemlerde Edremit Belediyesi meclis üyeliği de yapan Mehmet Emin Taş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine bu görevi uygun görmesi halinde Edremit teşkilatında büyük başarılar elde edeceği mesajını verdi.
Kamuoyunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanlarından Gülşen Orhan’a yakınlığıyla bilinen Mehmet Emin Taş’a, Ak Parti Genel Merkezi tarafından görev verileceği konuşuluyor.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019