Hoşgeldiniz  

Ak Parti Bizim Baba Evimiz Gibidir

Admin | 03 Şubat 2018 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Tuşba İlçe Kadın kolları Başkan adayı Sabiha Oflas gittiği her yerde Ak dava sevgisini anlatarak’’Dünyanın neresinde olursa olalım Ak parti çatısı olan her yer bizim baba evimiz gibidir’’dedi.

Tuşba Kadın kolları Başkan adayı Sabiha Oflas bir dizi ziyaretlerini gerçekleştirmek için Ak Parti İzmir İl Teşkilatını ziyaret ederek Van’da yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan adayı Oflas gittiği  her yerde Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisini anlatarak ‘’Ülkemizin geleceği emin eller tarafından yönetildiğini Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar büyük hizmetler  Ak Parti İktidarı sayesinde gerçekleştiğini vurgu yaptı.

Oflas’’Ak Parti  ile şaha kalkan Türkiye ekonomik ve istikrarın yükselmeye başladığı her dönemde bazı karanlık eller hükümetimizi bertaraf etmek için her türlü senaryoları devreye sokmuşlardır.

Danıştay saldırısı, 27 Nisan muhtırası ve bazı çevreler tarafından başlatılan Cumhuriyet mitingleri bu saldırılardan sadece birkaçıdır.

2002 yılını Ülkemiz için  kesintisiz hizmet yılı olarak başladığını altını çizen Oflas’’Ak Parti’ye karşı bütün bu yaz bozlara rağmen kararlılıkla emin adımlarla yoluna devam eden bir liderimiz var.İslam Dünyasının umudu haline gelen bu lidere sahip çıkmak bizim için milli bir sahiplenmedir’’açıklamasını yaptı.

Ak parti İzmir İl teşkilatıda Başkan adayı SABİHA Oflas’ın yaptığı ziyaretinde duydukları memnuniyeti dile getirerek Van’da böyle hanım kardeşlerimizin dava aşkı ve dik duruşları bizleri fazlasıyla sevindirdi’’dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle