AK KADINLARDAN BAŞKAN TÜRKMENOĞLU’NA ZİYARET - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK KADINLARDAN BAŞKAN TÜRKMENOĞLU’NA ZİYARET

Admin | 26 Kasım 2020 | Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Yönetim Kurulu Üyeleri ve 13 İlçe kadın Kolları Başkanları Kayhan Türkmenoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Parti toplantı salonunda düzenlenen hayırlı olsun ziyaretinde İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran Yönetim Kurulu Üyeleri ve 13 İlçe Kadın Kolları Başkanları Kayhan Türkmenoğlu’na başarı dileklerinde bulundular.


Ziyarette Ak Kadınlar adına konuşan Havva Duran’’ 7. Olağan kongremizde tekrar güven tazeleyen İl başkanımız Kayhan Türkmenoğlu’na hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bizler İl başkanımız öncülüğünde inşallah daha büyük başarılara imza atacağız dedi.


Yapılan ziyareti memnuniyetle karşılayan Türkmenoğlu’’ Sağ kolumuz olarak gördüğümüz aynı zamanda Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da çok önemsediği ak kadınlarımıza teşekkür ediyorum.

Partimizi tüm dinamikleriyle başarı için harekete geçiren Ak Parti ile özdeşleşmiş olan İl Kadın Kolları başkanımız Havva Duran yaptığı güzel faaliyetleriyle beraber, hanım kardeşlerimiz için rol modeldir’’ vurgusunu yaparken ‘’ Sayın Cumhurbaşkanımızın da en önemsediği unsur kadın kollarıdır.

Bu kutlu davada omuzlarımıza yüklenen bu kutlu davanın sorumluluk bilinci ile İl ve 13 ilçemizin tüm kademeleriyle tam bir güç birliği içerisinde başarıyı hep beraber göğüsleyeceğiz.
Hepimiz aynı fabrikanı gönüllü işçileriyiz diyen Türkmenoğlu “Yeni yol arkadaşlarımızla beraber Ak teşkilatlarımıza güç vereceğiz.2023 genel ve yerel seçimleri ülkemiz için hayati önem taşıyor. Bu önem ve hassasiyeti göz önünde bulundurarak memleketimizin selameti için canla başla çalışacağız. AK davamızın başarıya gidecek yolda ben her zaman ak kadınların maddi ve manevi emrindeyim. Elde edeceği başarı tüm teşkilatlarımızın başarısı olacaktır.
Büyük coşkuyla gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan il kongremiz tüm dava arkadaşlarımızın gayret ve çabaları ile sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühüne mazhar olduk. Aynı heyecan ve gayretlerimizden taviz vermeden hayallerini kurduğumuz 2023 projelerini inşallah hep beraber hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle