AK KADINLAR REGAİP KANDİLİNDE HASTALARI ZİYARET ETTİ - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AK KADINLAR REGAİP KANDİLİNDE HASTALARI ZİYARET ETTİ

Admin | 19 Şubat 2021 | Foto Galeri, Genel, Gündem, İslamiyet, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, Regaip Kandili dolayısıyla Y.Y.Ü ve S.B.Ü Van Bölge Egitim Araştırma Hastanesindeki hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak kandil simiti dağıttı.


AK Parti Vanİl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, yönetim kurulu üyeleriyle Kandil simiti dağıtarak hastanelerin acil serviste başlayan hasta ziyareti, yatan hasta servislerine kadar devam ederek geçmiş dileklerinde bulundu.


Başkan Duran Regaip Kandili münasebetiyle hasta ziyaretlerinde yaptığı konuşmasında “Barış ve huzurun sağlanabilmesi için bu mübarek günlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Üç aylar olarak adlandırdığımız mübarek aylardan, Recep Ayı’nın ilk kandil gecesi olan Regaip Kandili de, bugünlerden birisidir. Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir mevsimdir. Bu nedenle, bu kandil günleri, bizlere Allah(c.c) ile olan bağımızı yeniden gözden geçirme ve bu manevi iklimden yararlanmak için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu vesileyle, tüm Vanlı hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin Regaip Kandilini tebrik ediyorum. Bu mübarek günlerde ülkemiz ve tüm insanlık aleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını, evlerinde veya hastanelerde yatan hastalarımıza Cenab-ı Hakk’tan şifalar niyaz ediyorum” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle