AĞIZ VE DİŞ HASTAHANESİ'NDEN MASA TENİSİ TURNUVASI - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

AĞIZ VE DİŞ HASTAHANESİ’NDEN MASA TENİSİ TURNUVASI

Admin | 02 Ocak 2019 | Genel, Gündem, Manşet, Spor A- A+

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, bir taraftan yoğun iş temposuna devam ederken, diğer taraftan ise personelin sosyal ve sportif hareketliliğini sağlama amaçlı olarak “Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası ” düzenledi.

Söz konusu Masa Tenisi Turnuvasını düzenleyen hastahane personeli ve sosyal işler sorumlusu Yunus Kaçmaz gazetemize konuştu.

” Biz hastahane çalışanları olarak oldukça yoğun geçen iş hayatımızda, hem stresten uzaklaşmak hem de sosyal etkinlik kapsamında personelin motivasyonunu üst seviyeye çıkarmak için gayret ediyoruz.

Bu noktada başhekimimizin ve hastahane müdürümüzün bilgileri ve destekleri doğrultusunda böyle bir turnuvayı düzenlemeyi uygun gördük.

Masa Tenisi Turnuvamızı 5 Ocak günü yapmayı planlıyoruz. Şu ana kadar 30 ‘dan fazla personelimiz kayıt yapmışlardır. Bu sayı son tarih olan 4 Ocak’a kadar devam edecektir. Turnuva sonunda kazanan ve şampiyon olan personelimize çeşitli ödüller vereceğiz inşallah.

İlerleyen süreçte daha kapsamlı turnuvalar yapmak ta programımız arasındadır, şimdiden turnuvamızın centilmence ve heyecan dolu geçmesini temenni ederim ” dedi.

Ercan Ulutaş

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2020
Reklamı Gizle