resim
3. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Günleri tanıtım toplantısı - Yerel Van Haber » Yerel Van Haber Son Dakika Van Haberleri
Hoşgeldiniz  

3. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Günleri tanıtım toplantısı

Admin | 03 Mart 2020 | Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Uncategorized, Yerel Haberler A- A+

Van’da Anatolia Organizasyon tarafından gerçekleştirilecek olan ‘3. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Günleri’ tanıtım toplantısı yapıldı.

Bir kahvaltı salonunda kentteki ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Anatolia Grup Organizasyon Reklam Tanıtım Limitet Şirketi Yetkilisi Özgür Çelik, fuar hakkında açıklamalarda bulundu. Van’da 3. Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Çelik, “6-15 Mart tarihleri arasında Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz fuarımız, yöresel ürünler ve el sanatlarının yer aldığı bir fuar olacak. Bu etkinliğimizi 10 büyükşehirde yapıyoruz. Van’dan önce Maraş’ta, ondan önce Denizli ve Ankara’daydık. Bu 10 büyükşehir arasında 3 yıldan beri Van’ı da almış durumdayız. Çünkü Van bizim için önemli bir pazar ve önemli bir şehir olmanın yanında kendimizi evimizde hissettiğimiz bir şehirdir” dedi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Yerelvanhaber.com Zey-R Bilişim Tarafından Desteklenmektedir 2019